vybor_zemelnogo_uchastka

    Будівельна компанія «Інвест Родина» працює на ринку будівельних послуг з 2006 року.

    За час своєї роботи‚ компанія «Інвест Родина» збудувала у Тернополі та області об’єкти різноманітного призначення та складності: торгівельні та торгівельно-розважальні комплекси‚ індивідуальні житлові будинки та котеджі‚ багатоповерхові житлові будинки‚ а також офісні та громадські приміщення.

    Зокрема‚ будівельна компанія «Інвест Родина»‚ спільно з київською фірмою "Аеробуд"‚ звела перший в Тернополі торгівельно-розважальний центр «Орнава»‚ розташований по вулиці Живова‚ 15а; торгівельно-розважальний центр «Марципан» — по вулиці Кривоноса‚ 2б; торгівельний центр "Рай Центр" — по вулиці 15 Квітня‚ 5а.

    У переліку побудованих багатоквартирних будинків‚ житловий будинок по вул. 15 Квітня‚ ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку по вулиці Симоненка.

    Одним із напрямків діяльності будівельної компанії «Інвест Родина» є зведення офісних приміщень. Як приклад‚ по вулиці Чорновола‚ збудовано офісне приміщення‚ яке на сьогоднішній день уже повноцінно використовується різного роду підприємствами.

    Також‚ будівельна компанія «Інвест Родина» зводить приватні садиби. Завдяки нашим матеріально-технічним можливостям‚ такого роду будівництво проводиться в короткі терміни та з відмінною якістю.

    Сьогодні‚ житло, яке будує «Інвест Родина» — це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками‚ усі будинки передбачають індивідуальне опалення та обладнані комфортними ліфтами. Наші будинки — це не лише запорука якісного житла‚ а також чудові дитячі майданчики‚ затишна і озеленена прибудинкова територія.

    Основними видами діяльності підприємства є монолітно-каркасне будівництво‚ а також будівництво за допомогою теплоізолюючих‚ екологічно чистих євроблоків. Компанія володіє якісним європейським обладнанням‚ використовує сучасні технології‚ веде багаторівневий контроль якості та професійну кадрову політику

    З кожним конкретним замовником наша компанія намагається встановити взаємовигідні стосунки‚ які орієнтовані на професійне виконання поставлених завдань та термінів.

    Віддавши перевагу будівельній компанії «Інвест Родина»‚ ви отримаєте надійного і відповідального партнера‚ компанію‚ яка орієнтується на довгострокову співпрацю‚ людей‚ готових втілювати нові проекти та розбудовувати рідне місто.